Реклама

Реклама

Партнери

Партнери

Слово редактора

Шановний господарю!

Сьогодні ми з вами живемо в час постійних змін, несподіванок і складнощів. Це і примхи погоди, і постійна зміна законодавства, і суспільні потрясіння.

Все це потребує пильної та постійної уваги в умовах безперебійного процесу господарювання на землі.

Важливу роль також відіграє інформаційне середовище в якому ми існуємо, шукаємо відповіді на свої запитання та застосовуємо набуті знання у своєму особистому та професійному житті.

Потік інформації, особливо з інтернету, широкий і безперебійний. Але ж чи вся інформація достовірна, своєчасна та актуальна? Звісно ні. І для того щоб її перевірити потрібен час. А якщо скористатись неперевіреною та непрофесійною порадою – можна тільки погіршити становище свого підприємства, наразити його на штрафні санкції, проблеми з контролюючими органами тощо.

Редакція журналу «АгроPRO» протягом п’яти років надає своїм читачам вивірену, експертну, актуальну інформацію, яка допомагає сільгоспвиробникам тримати руку на пульсі важливих змін законодавства та практики їх застосування, новацій від контролюючих органів тощо. Обізнаність в таких питаннях полегшує прийняття виважених рішень, дозволяє економити час та кошти.

ПЕРЕВАГИ ЖУРНАЛУ «АгроPRO»

Періодичність виходу двічі на місяць – інформація подається структуровано, з акцентом на головне, нічого зайвого, лише актуальне! Це в міру навантажує вас інформацією. Ви встигаєте прочитати, вивчити та застосувати.

Читацька аудиторія – керівник підприємства і головний бухгалтер (зокрема той, що виконує функції юриста).

Головні теми:

 • аналіз змін законодавства та їх наслідків для сільгосппідприємств,
 • земельні правовідносини (проблемні питання оренди землі, договорів емфітевзису, купівля-продаж землі, викуп фермерами земель постійного користування, спадкування землі тощо),
 • оподаткування (єдиний податок 4 групи, ПДВ, блокування податкових накладних тощо),
 • бух облік,
 • ліцензії на зберігання пального (перевірки, дозвільні документи тощо);
 • взаємовідносини з контролюючими органами (перевірки, оскарження дій, надання відповідей на запити тощо),
 • аналіз правових позицій суду з найактуальніших справ,
 • інше
 • Щоденні телефонні консультації – в наш час швидке реагування на ситуацію – запорука успіху. Для цього ми часто потребуємо експертної поради. Тому кожен передплатник «АгроPRO» може зателефонувати або написати в робочий час до редакції і отримати необхідні відповіді на питання чи підказки де швидко знайти інформацію.

  Участь у вебінарах та семінарах – постійно спілкуючись з нашими передплатниками, ми знаємо, якій темі треба приділити особливу увагу. Тому редакція постійно організовує онлайн зустрічі (вебінари) або виїзні семінари, запрошуючи до розкриття тем наших авторів та експертів. Під час таких заходів ви можете також задати своє питання і отримати відповідь.

  Доступ до записів вебінарів, документів та додаткових матеріалів – якщо ви були зайняті і не змогли прийняти безпосередню участь у вебінарі, ви можете переглянути його запис у будь-який час в Кабінеті передплатника на сайті www.agro-pro.com.ua Матеріали спікера завжди розсилаються кожному зареєстрованому учаснику заходу.

  Також, у Кабінеті передплатника є зразки документів (договори, заяви, протоколи, рішення тощо), які друкувалися в журналі. Їх можна завантажувати у текстовому форматі для зручного застосування.

  Адвокатський дозор – у межах даного проєкту передплатники отримують первинні безкоштовні консультації адвокатів-практиків з земельних, трудових, екологічних, податкових питань. Велика кількість сільгосппідприємств за допомогою Адвокатського дозору відстояла та захистила свої права на землю, зменшила нарахування податків і штрафів тощо.

  Тож, наше завдання працювати на упередження, надавати вивірену інформацію, забезпечувати вас необхідними зразками документів, вчасно реагувати і консультувати, допомагати вам, аграріям, бути впевненими у завтрашньому дні.

  Тож, запрошуємо Вас до кола наших читачів і однодумців!

  З повагою

  головний редактор журналу Ельвіра Ткачова