Реклама

Реклама

Партнери

Партнери

ЗАПРОВАДЖЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Повідомляється, що Кабінет створено для спрощення процедури подання документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств агропромислового комплексу.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ:

1. Увійти у Кабінет.

2. Авторизуватись за допомогою особистого ключа КЕП. Після цього програма переведе вас в особистий кабінет, там отримаєте детальну покрокову інструкцію щодо подальших дій.

3. При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації».

4. Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання.

Увага! Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.

5. Сформований запит необхідно підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики. В особистому кабінеті відображатиметься інформація щодо статусу цього запиту.

Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано, та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

Увага! Електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі!

У разі виникнення додаткових запитань необхідно писати на електронну адресу: mobplan@minagro. gov.ua.

Нагадаємо, що стосовно бронювання працівників ми писали таке:

➊ Порядок бронювання (на сьогодні він змінений) та кого не можна бронювати (перелік дефіцитних для Збройних Сил України військово-облікових спеціальностей, на сьогодні діє) (№ 5-6, с. 73).

➋ Який термін бронювання та чим воно підтверджується (№ 5-6, с.75).

➌ Змінений порядок бронювання (змінено електронну адресу, форму Пропозицій, запроваджено необхідність виконання мобілізаційного завдання, змінено перелік документів, що додаються до Пропозицій) (№ 7-8, с. 65).

Перелік посад, які не є визначальними для забезпечення сталого функціонування підприємств і не є дефіцитними на ринку праці (не підлягають бронюванню) (№ 7-8, с. 66).

Наслідки звільнення заброньованого працівника (№ 13, с. 40).

Чи може поїхати у закордонне відрядження заброньований працівник (№ 14, с. 25).

Що робити, якщо строк бронювання працівника закінчується (роз’яснення від Мінагрополітики та Мінекономіки) (№ 15, с. 46).

Що нового в поновленні бронювання працівників (№ 17, с. 46).

Ірина Дмитерко, заступник головного редактора