Реклама

Реклама

Партнери

Партнери

Телефонна консультація

ВИ ЗАПИТУЄТЕ, МИ ВІДПОВІДАЄМО

Журнал «АгроPRO» – це консалтингове видання, на сторінках якого, аграрії щомісяця отримують консультації з широкого переліку тем.

Ми надаємо своїм читачам вивірену, експертну, актуальну інформацію, яка допомагає сільгоспвиробникам тримати руку на пульсі важливих змін законодавства та практики їх застосування, новацій від контролюючих органів, земельних правовідносин, оподаткування та бух обліку тощо.

Також, кожен передплатник може отримати онлайн та телефонні консультації, скористатися послугою «Адвокатський дозор», поставити запитання безпосередньо експерту під час вебінару.

Консультації по телефону

В наш час швидке реагування на ситуацію – запорука успіху. Для цього ми часто потребуємо експертної поради. Тому кожен передплатник «АгроPRO» може зателефонувати або написати в робочий час до редакції і отримати необхідні відповіді на питання чи підказки де швидко знайти інформацію.

З питань оподаткування відповідає Олена Жураківська, експерт з питань оподаткування та бухгалтерського обліку

З питань земельних правовідносин відповідає Ірина Дмитерко, юрист, експерт з питань господарського права та земельних правовідносин

З питань трудового законодавства відповідає Зоя Васильова, експерт з трудового права

З питань нарахування заробітної плати та інших соціальних виплат відповідає Олена Коровська, редактор журналу

З питань екологічного законодавства відповідає Іван Паламарчук, екологічний аудитор, заслужений природоохоронець України

З питань господарської діяльності, оподаткування та інших питань відповідає Ельвіра Ткачова, головний редактор журналу